Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor PremiumCord BNC I- RG58

Kodi i produktit:
237506
Dizajnuar për:
Altoparlantë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220004514
Lansuar:
5. 6. 2018
Lidhësit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord sjell konektorin BNC I për kabllot RG58. Konektori është femëror në të dyja anët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220004514
Lansuar:
5. 6. 2018
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
RG58
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
RG58
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Konektor PremiumCord BNC I- RG58 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE