Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues Mcdodo, Lightning - Lightning & DC 3.5mm (5V, 1A), i kuq

Kodi i produktit:
232341
Dizajnuar për:
Celular, laptop, kufje, tablet
EAN:
6921002638128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CA-3812(10.3)
Lansuar:
10. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertues Mcdodo Lightning Ky ndarës praktik përdoret për kabllon Lightning, i cili ju lejon të ngarkoni dhe të dëgjoni muzikë në të njëjtën kohë. Produkti gjithashtu mbështet kontrollin e volumit dhe thirrjes. Konvertuesi është dizajnuar për pajisjet Apple, të përshtatshëm për: telefon celular, laptopë, kufje, tabletë. Dalja e zërit në kufje është e kualitetit të lartë. Konvertuesi Mcdodo Lightning është bërë prej materiali me cilësi të lartë dhe trajtohet në mënyrë të përkryer kundër oksidimit, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe në të njëjtën kohë shumë elegantë. Ka ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, kufje, tablet
EAN:
6921002638128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CA-3812(10.3)
Lansuar:
10. 3. 2018
Lidhësit:
3.5 mm jack, Lightning
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Lightning (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër), Lightning (femër)
Prodhuesi:
Mcdodo

Bashkangjitja Konvertues Mcdodo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE