Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lidhësi për kufje Apple Lightning

Kodi i produktit:
198312
Dizajnuar për:
Celularë, altoparlantë, dëgjuese, tablet
EAN:
190198001795
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MMX62ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhësi Apple Lightning është një kabllo e cila lejon lidhjen e kufjeve me pajisje përmes portës së karikuesit. Kjo kabllo i'u lejon të lidhni pajisjet që kanë port prej 3.5 mm. Kjo kabllo lidhëse është në përputhje me të gjitha pajisjet që kanë një port karikues prej 3.5 mm dhe software operativ iOS 10 ose më të modernizuar duke përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, altoparlantë, dëgjuese, tablet
EAN:
190198001795
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MMX62ZM/A
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lidhësit:
3.5 mm jack, Lightning
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Lidhësi për kufje Apple Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE