Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo YENKEE YCA 201 BSR, AUX M / M, 1m, e zezë

Kodi i produktit:
253338
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8590669171156
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja e qëndrueshme është e përshtatshme si një shtesë për pajisjen tuaj audio. Kjo kabllo është bërë nga materiale të rehatshme dhe garanton një jetë të gjatë shërbimi. Në skajet e saj ka lidhës jack 3.5 mm (M) dhe jack 3.5 mm (M). E përshtatshme për të gjithë altoparlantët dhe laptopët me një jack stereo 3.5 mm, kjo kabllo është dizajnuar për t'u përshtatur me modelet më të përdorura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8590669171156
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
35046232
Lansuar:
31. 1. 2019
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
YENKEE

Bashkangjitja Kabllo YENKEE YCA 201 BSR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE