Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo C-TECH USB 3.0 AM në USB-C (AM/CM), 1m, e zezë

Kodi i produktit:
252865
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8594125009731
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
CB-USB3C-10B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikoni pajisjen tuaj shpejtë dhe në mënyrë të sigurtë me kabllon C-TECH. Dhe jo vetëm kaq, kablli është gjithashtu i jashtëzakonshëm për transferimin e fajllave midis pajisjeve, falë transferimit të të dhënave super të shpejtë USB 3.0 - deri në 600 Mbps. Sigurisht që ka pajtueshmëri me USB 2.0. Vetitë kryesore: Kabllo 1 metër USB 3.0 USB-C

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8594125009731
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
CB-USB3C-10B
Lansuar:
25. 1. 2019
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE