Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo e të dhënave USAMS SJ412 U26 2A, 3in1 3m, e zezë

Kodi i produktit:
278244
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6958444984322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e të dhënave me cilësi të lartë ofron transferim dhe ngarkim të besueshëm të të dhënave. Për shkak të karakteristikave të saj dhe shpejtësisë së transferimit të të dhënave, ajo luan një rol të domosdoshëm në ruajtjen e fotove, muzikës, dokumenteve si dhe në shkarkimet e shpejta. Falë mjeshtërisë cilësore, kjo kabllo ofron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Është e pajisur me lidhje USB-C / Lightning / microUSB, ka gjatësi prej 3m dhe mund të rimbush tre pajisje në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
6958444984322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
2449841
Lansuar:
7. 1. 2020
Lidhësit:
Lightning, micro USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning, micro USB B (mashkull), USB C (mashkull)
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Bashkangjitja Kabllo e të dhënave USAMS SJ412 U26 2A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE