Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Forever, USB A, micro USB, e kuqe

Kodi i produktit:
256582
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
5900495679338
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo Forever është dizejnuar për telefona dhe tabletë, ku mundëson karikimin e tyre si dhe transferimin e të dhënave përmes lidhësve USB A dhe microUSB. Kabllo vjen me 2 A me ngjyrë të kuqe dhe me gjatësi 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
5900495679338
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
GSM036393
Lansuar:
12. 3. 2019
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Forever

Bashkangjitja Kabllo Forever edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE