Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Forever e të dhënave 3IN1 USB për APPLE IPHONE 5, MICRO USB, C-TYPE, e bardhë (TFO-N)

Kodi i produktit:
241902
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
5900495620224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në momentin kur duhet të transferoni të dhëna ose të ngarkoni pajisjen tuaj, përdorni një kabllo të dhënash Forever me tre terminale (Lightning / mikro USB (lloji C), e cila ofron një transferim të shpejtë dhe të besueshëm të të dhënave. Në anën tjetër do të gjeni ndërfaqe klasike USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
5900495620224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1
Kodi:
DATAPIP5-MICWH
Lansuar:
7. 8. 2018
Lidhësit:
Lightning, Micro USB, USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Të dhëna
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning, micro USB (mashkull), USB-C (mashkull)
Prodhuesi:
Forever

Bashkangjitja Kabllo Forever e të dhënave 3IN1 USB për APPLE IPHONE 5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE