Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo microUsb PEAR CA-8081, e bardhë

Kodi i produktit:
104715pea
EAN:
6972047910205
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për rimbushje telefoni - USB Kabllo Android 3000mm- PEAR CA-8081 Kabllo për Android me material të cilësisë së lartë, me transmision të shpejt dhe efikas për mbushje, performance stabile. Produkt i testuar dhe i dëshmuar në cilësi. Sinkronizoni dhe transferoni të dhënat tuaja shpejt. Materiale të testuara dhe dizajnuara në mënyrë që të mbroni produktet tuaja; Dizajn bashkëkohor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6972047910205
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Bashkangjitja Kabllo microUsb PEAR CA-8081 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE