Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo ADATA Lightning 2M, e zezë

Kodi i produktit:
245091
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
4713218465146
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AMFIPL-200CM-CBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA sjell kabllon me certifikatën MFi i cili ju mundëson të transferoni dhe sinkronizoni të dhënat tuaja në produktin Apple me shpejtësi dhe siguri të lartë. Kablloja vjen e pajisur me konektorin USB dhe konektorin Lighting, ka 2 metra gjatësi, mban ngjyrë të zezë dhe mund të rimbush pajisjen tuaj me 2.4A kapacitet të përcjelljes së rrymës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
4713218465146
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AMFIPL-200CM-CBK
Lansuar:
18. 9. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për transferim të të dhënave, për lidhje
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
ADATA

Bashkangjitja Kabllo ADATA Lightning 2M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE