Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo ADATA microUSB, 2m, e argjendtë

Kodi i produktit:
245096
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
4712366965799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AMUCAL-200CMK-CSV

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA sjell kabllon me konektorët USB - microUSB që ju mundëson të transferoni të dhënat ndërmjet 2 pajisjeve me siguri dhe shpejtësi dhe në të njëjtën kohë të rimbushni pajisjet tuaja celulare. Aksesori vjen me gjatësi prej 2 metra si dhe ka ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
4712366965799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AMUCAL-200CMK-CSV
Lansuar:
18. 9. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për transferim të të dhënave, për lidhje
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
ADATA

Bashkangjitja Kabllo ADATA microUSB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE