Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo altoparlantësh AQ KAJ015

Kodi i produktit:
191226
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122755645
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Keni nevojë për kabllo altoparlantësh, por nuk keni ide se cilin prodhues ta zgjedhni? Kompania prodhuese AQ, e cila është në tregun e elektronikës për më shumë se 20 vjet, ju sjell kabllo të kualitetit të lartë. Kablloja lidhëse 3.5mm, kabllo kjo për altoparlantë. Siç e cekëm më parë, kjo kabllo ka një lidhës apo konektor 3.5 milimetërsh, dhe përdoret zakonisht për të lidhur pajisje të zërit, si psh radion e veturës me telefon, ose kompjuterin me altoparlantë. Kablloja është e gjatë 1.5 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122755645
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkaj015
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo altoparlantësh AQ KAJ015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE