Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Audio AQ Toslink KAO015, 1.5 m

Kodi i produktit:
191239
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755782
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Keni nevojë për të blerë një kabllo dhe nuk jeni të sigurt cilin prodhues të zgjedhni? AQ, të cilët lëvizin tregun për më tepër se 20 vjet, sjell kabllo me cilësi të të gjitha llojeve. Në këtë rast, kabllon optike Toslink. Ky lloj i fibrave kabllor optik është përdorur kryesisht për transmetim audio me cilësi të lartë në mes të CD / DVD players dhe marrësve AV. Kjo kabllo ka gjatësi prej 1.5 metrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755782
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkao015
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Optik
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo Audio AQ Toslink KAO015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE