Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin USB 2.0 A/B, 5 m

Kodi i produktit:
83343
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
722868706725
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin ofron kabllon me interface USB 2.0 dhe në njërën anë është e përshtatshme për lidhjen e kompjuterit, ndërsa në anën tjetër për lidhjen e pajisjeve tjera si printerët, skanerët dhe disqet e jashtme. Kablloja ka gjatësi 5 metra si dhe ofron shpejtësi të lartë transferimi deri në 480 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
722868706725
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
CU1000R5M
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin USB 2.0 A/B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE