Kabllo Belkin VGA për monitor, 1.8m

Kodi i produktit:
220482
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7458837135090
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E krijuar në Kaliforni në vitin 1983, kompania Amerikane Belkin është lider në krijimin e lidhjeve të internetit, duke ofruar zgjidhje të lira dhe tejet funksionale. Këtë herë ka sjell kabllon VGA, me gjatësi 1.8 metra. Përdoret për të lidh një monitor për kompjuter apo kartelë grafike të laptopit. Kablloja është e përshtatshmë nëse keni një monitor apo kartelë grafike me model më të vjetër, e cila nuk ofron hapsirë hyrëse digjitale por vetëm analoge.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7458837135090
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F2N028bt1.8M
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo Belkin VGA për monitor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE