Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e lakuar PremiumCord HDMI, 2 metra

Kodi i produktit:
122297
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011482
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja shërben për lidhjen e dy pajisjeve audio/video siç është TV-ja apo kompjuteri personal me përdorimin e portit modern HDMI. Kablloja është njohur më herët si HDMI 1.4, ndërsa mund të transferojë audio dhe video digjitale me kualitet të lartë. Shpejtësia e transferimit të të dhënave që ofron kjo kabllo është 10.2Gb/s

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011482
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kphdmeb2
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo e lakuar PremiumCord HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE