Kabllo lidhëse për antenë Monster , 5m

Kodi i produktit:
188766
Dizajnuar për:
TV
EAN:
0506447040796
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monster është prodhuesi kryesor botëror i kabllove me performancë të lartë që lidhin komponentë audio/video për shtëpi, makinë dhe përdorim profesional. Ky produkt është një kabllo koaksiale për antenë, e cila ka dy lidhës të dhëmbëzuar. Lidhësit janë të praruar me 24 karat ari për konektim më të mirë dhe rezistencë më të lartë. Kablloja përputhet me televizorët 100 Hz si dhe është e gjatë 5 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
0506447040796
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
140317-00
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
Monster

Bashkangjitja Kabllo lidhëse për antenë Monster edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE