Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 2m, e zezë

Kodi i produktit:
196754
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014247
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 2.0 përdoret për konektimin e dy pajisieve audio ose video me një televizor ose kompjuter personal, duke shfrytëzuar ndërfaqe moderne HDMI. Përfshin pamje luksoze me konektorë të metaltë në ngjyrë ari dhe garanton rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve mekanike. Kjo kabllo është njohur më herët si HDMI 1.4. Ajo ofron Ethernet të integruar me shpejtësi të lartë, kurse bartja e të dhënave bëhet në shpejtësi prej 18Gb/s. Rezolucioni i ofruar është 4000 x 2000 pix ndërsa gjatësia e kabllos është 2 m gjithsej. Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014247
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kphdm2-2
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE