Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për antenë AQ KVA030

Kodi i produktit:
191290
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755249
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet AQ janë të dizajnuara për përdoruesit e zakonshëm, për të cilët është gjithmonë e rëndësishme zgjedhja e duhur. Çdo përdorues mund të gjejë gjithmonë produktin e përshtatshëm për nevojat e tij. Kjo kabllo shërben për të lidhur antenën me paketën set-top ose me televizion. Kjo kabllo ka bosht të rrumbullakët dhe gjatësi 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755249
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Xkva030
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo për antenë AQ KVA030 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE