Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për zërim AudioQuest 5m

Kodi i produktit:
136417
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
0925920769212
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Audioquest është prodhuesi kryesor i kabllove të audios me cilësi të lartë, me cilësi të cilën është vlerësuar në mbarë botën Një prej produkteve të kësaj kompanie është kablloja për audio me konektorë 2xRCA në 2xRCA. Përmban tela bakri me cilësi të lartë, fibra kabllorë LGC, të cilët janë të mbrojtur nga një shtresë metalike për mbrojtje të përsosur dhe izolim polietileni. Lidhjet janë veshur me material ari. Gjatësia e kabllos është 5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
0925920769212
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
92592076921
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest

Bashkangjitja Kabllo për zërim AudioQuest 5m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE