Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord

Kodi i produktit:
76339
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007515
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit transferimi i të dhënave përmes produkteve pa kabllo është rritur mjaft shumë, megjithatë për disa rrjete është ende më mirë të përdoren kabllot klasike. Për këtë arsye ne iu ofrojmë kabllon PremiumCord që përmban një spektër të gjerë të ndërlidhjeve dhe kabllove zgjatëse. Ajo përmban dy lidhëse, si dhe ka gjatësi prej rreth 0.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220007515
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE