Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI A M / M, 10m

Kodi i produktit:
81251
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220007270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord iu sjell kabllon e cila në të dyja anët e saj ka nga një lidhës HDMI të tipit A male. Kjo kabllo e tipit HDMI versioni 1.4 shërben për transmetim audio dhe video. Me këtë kabllo ju mund të lidhni pajisje të cilat kanë porte HDMI, si p.sh. TV, DVD, Blu-ray apo monitor. Ofron kualitet të lartë, si dhe ka rezolucion prej 4096 x 2160 p me standard Full HD. Ka gjatësi prej 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220007270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
8592220007270
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI A M / M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE