Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI High Speed ??+ Ethernet, 10 m

Kodi i produktit:
193524
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220013141
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja HDMI High Speed me Ethernet nga PremiumCord përdoret për lidhjen e dy pajisjeve audio/video, si p.sh. televizorit dhe kompjuterit përmes interface-it modern HDMI. Ajo gjithashtu përkrah mbrojtjen digjitale HDCP. Kablloja ka të integruar Ethernet me shpejtësi të lartë. Përkrah standardin Full HD deri në 1080p, si dhe ka shpejtësi të transferimit deri në 10.2Gbps. Kablloja ka gjatësi prej 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220013141
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
Kphdme10w
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI High Speed ??+ Ethernet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE