Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord HDMI High Speed ??+ Ethernet, 3 m

Kodi i produktit:
177076
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013226
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja HDMI High Speed me Ethernet nga PremiumCord përdoret për lidhjen e dy pajisjeve audio/video, si p.sh. televizorit dhe kompjuterit përmes interface-it modern HDMI. Ajo gjithashtu përkrah mbrojtjen digjitale HDCP. Kablloja ka të integruar Ethernet me shpejtësi të lartë. Përkrah standardin 4K. Ka rezolucion deri në 4096 x 2160 px, si dhe ka shpejtësi të transferimit deri në 10.2Gb/s. Kablloja ka gjatësi prej 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013226
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kphdmet3
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, ari
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI High Speed ??+ Ethernet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE