Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord Kabel Jack 3.5mm M/M 3m

Kodi i produktit:
216861
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant
EAN:
8592220010539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet PremiumCord janë të përfshira në ofertën tonë për arsye se përfshijnë një gamë të gjerë të llojeve të kabllove të ndërlidhjes dhe zgjerimit. Produktet klasike gjithashtu përfshijnë këtë produkt. Shtojca kabllo analoge audio ka një fund klasik prej dy priza 3.5 mm. Kjo kabllo analoge audio shtesë do të vlerësohet nga përdoruesi, për shembull, kur lidh dy altoparlantë. Gjatësia e kabllit është 3 m..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant
EAN:
8592220010539
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kjackmm3
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord Kabel Jack 3.5mm M/M 3m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE