Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord SATA 3.0

Kodi i produktit:
92474
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849950209
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo Sata 3.0 nga prodhuesi PremiumCord ofron tranferimin e të dhënave me shpejtësi deri në 6 Gb / s dhe gjithashtu në mbështetje 3 Gb / s dhe 1.5 Gb / s. Kabllo ka konektues me fije metalike, ku njëra nga portet është e pozicionuar në 90 shkallë. Kabllo ka gjatësi prej 50 cm dhe është projektuar për përdorim të brendshëm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849950209
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord SATA 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE