Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB 3.0 AB

Kodi i produktit:
71528
Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
4040849936548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit, gjithnjë e më shumë, transferimi i të dhënave po bëhet nëpërmjet wirelessit, për disa kompani të rrjetit, prapë është më i mirë përdorimi i kabllove tradicionale, analoge. Kjo është arsyeja pse ne i ofrojmë produktet PremiumCord, që përfshijnë një gamë të gjerë të llojeve të ndërfaqeve dhe kabllove zgjeruese. Një nga kabllot tradicionale që ky produkt ofron është USB 3.0. Kjo kabllo ka dy variante. Varianti USB A, është i përshtatshëm për lidhjen në një kompjuter, kurse varianti USB B, përdoret për të lidhur printerë, skanerë, dhe disqe të jashtme në kompjuterin tuaj. Këto kabllo kanë një super shpejtësi prej 5 Gbps. Kablloja është 3 metra e gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, printer
EAN:
4040849936548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB 3.0 AB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE