Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese Belkin HDMI HighSpeed, 3D me Ethernet, 4K, 5m

Kodi i produktit:
220498
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7458837130736
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përdoret për të lidhur HDTVs. Gjatësia e saj arrin 5m, ka transmision Ethernet, mbështet rezolucionin 1080 pikselë Full HD, 3D, mbartje të të dhënave me shpejtësi 10.2 Gbps dhe ka konektorë të praruar në ari.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
7458837130736
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
F3Y021bt5M
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo reduktuese Belkin HDMI HighSpeed edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE