Kabllo zërimi PremiumCord M/M, 4mm, 10 metra

Kodi i produktit:
217806
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220014957
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja PremiumCord është kablloja klasike për transferimin e sinjalit në kualitet të lartë dhe të pastër. E mbeshtjellur me material të qëndrueshëm, kablloja nuk pengohet nga elektromangetifikimi. Është e gjatë 10 metra dhe e gjërë 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220014957
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
Kjtos10
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Optik (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo zërimi PremiumCord M/M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE