Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PEAR CA-8062 Lighting, e bardhë

Kodi i produktit:
122324pea
EAN:
6972047910151
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për rimbushje telefoni - USB Fast 1000mm IOS - CA-8062 Kabllo për IOS me material të cilësisë së lartë, me transmision të shpejt dhe efikas për mbushje, performance stabile. Produkt i testuar dhe i dëshmuar në cilësi. Sinkronizoni dhe transferoni të dhënat tuaja shpejt. Materiale të testuara dhe dizajnuara në mënyrë që të mbroni produktet tuaja. Dizajn bashkëkohor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6972047910151
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE