Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PEAR CA-8223, USB-C, e artë

Kodi i produktit:
114276pea
EAN:
6999895682238iii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për Android me material të cilësisë së lartë, me mundësi të transferimit të shpejt, tejet efikase për mbushje, e cila ofron edhe performance stabile. Produkt i testuar dhe i dëshmuar në cilësi. Sinkronizoni dhe transferoni të dhënat tuaja shpejt; Materiale të testuara dhe dizajnuara në mënyrë që të mbroni produktet tuaja; ​Dizajn bashkëkohor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6999895682238iii
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE