Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter Delock USB micro-B male në USB 2.0-A dalës OTG, 50 cm

Kodi i produktit:
162553
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
4043619831838
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Delock është një prodhues i kabllove dhe lidhësve të shumëllojshëm të cilat iu shërbejnë në jetën e përditshme. Këtë herë sjell një produkt siq është ky adapter. Ky adapter kualitativ iu lejon që të lidhni pajisje të jashtme USB si: mausi, tastiera, GPS, Bluetooth etj. me pajisje të përputhshme që kanë lidhje microUSB OTG. Adapteri ua bën të lehtë lidhjen e pajisjeve si tastiera, memoriet portative dhe pajisje tjera me smartphone-in apo tabletin tuaj. Gjatësia e kabllos është 50 cm dhe ka dizajn klasik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
4043619831838
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
83183
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB-B (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Adapter Delock USB micro-B male në USB 2.0-A dalës OTG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE