Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter PremiumCord DisplayPort - HDMI + VGA , FULL HD 1080p, 4K*[email protected]

Kodi i produktit:
224927
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015183
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky adapter bën lidhjen e DisplayPort në HDMI ose VGA të cilat vijnë nga një monitor ose televizion. Pajisja ka maksimumin e rezolucionit si vijon: VGA dhe HDMI - 1080p50 në 60Hz, dhe 4K x 2K në 30Hz. Pjesa e adapterit që futet në shtëpizë është DisplayPort (mashkull), ndërsa portat e HDMI dhe VGA(femra) në të cilën lidhet kablloja nga monitori ose televizioni. Gjithashtu nuk mund të përdoren të dy portat HDMI dhe VGA njëkohësisht, duhet të zgjedhet vetëm njëra. Gjatësia e kabllos është 20 centimetra

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015183
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad15
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër), HDMI A(femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Adapter PremiumCord DisplayPort - HDMI + VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE