Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord, DisplayPort në HDMI + VGA, FULL HD 1080p, 4K*[email protected], i zi

Kodi i produktit:
224927
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015183
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës bën lidhjen e daljes DisplayPort në hyrje HDMI ose VGA të cilët vijnë nga një monitor kompjuteri ose ekran televizori. Pajisja ka maksimumin e rezolucionit si vijon: VGA dhe HDMI - 1080p në 50 / 60 Hz, dhe 4K x 2K në 30 Hz. Gjatësia e kabllos është 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8592220015183
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad15
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër), HDMI A(femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE