Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter PremiumCord mini DisplayPort - HDMI, 60Hz, 20cm

Kodi i produktit:
193511
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky adapter përdoret për lidhjen e portit DisplayPort me një monitor HDMI. Përkrah transmetimin audio, rezolucionin prej 4K x 2K në 60Hz, si dhe është i përputhshëm me RoHS, FCC dhe CE. Falë teknologjisë Plug and Play, ju mund ta lidhni atë lehtësisht dhe të filloni ta përdorni menjëherë, pa pasur nevojë për instalime shtesë. Adapteri ka gjatësi prej 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
Kportadm11
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2, HDMI 2.0

Bashkangjitja Adapter PremiumCord mini DisplayPort - HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE