Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës me vida AXAGON USB2.0 - serial RS-232, 1.5m

Kodi i produktit:
214013
Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8595247903174
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 
Ju kurseni : 3.00   (24%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertuesi aktiv i përparuar USB AXAGON ADS-1PS shumë lehtë e zgjeron hapsirën në kompjuterin tuaj me portin serik RS 232. Siguron një nivel të lartë të pajtueshmërisë midis përshtatësve serik USB duke përdorur çipin origjinal nga Prolific. Është pajisje ideale për laptop për lidhjen e lexuesve të barkodit, printerave POS, programuesve të mikrokontrollit, makinave CNC, modemave, përditësimit ose konfigurimit të kutive të set-top, paisjeve të sigurisë, switcha, transmetuesit dhe pajisjet tjera. Kabllo USB me dy mbrojtje me cilësi të lartë siguron transferim të qëndrueshëm të të dhënave pa ndërhyrje. Trupi përshtatës shumë i qëndrueshëm është i përshtatshëm për aplikacione industriale. Mbështetje Plug dhe Play. Kabllo është e bërë për stilin AWM 2725 80 ° C, diametër të jashtëm 5mm, mbrojtës i dyfishtë. Lidhësit dhe kontaktet e veshura me ngjyrë ari, sigurojnë një lidhje të besueshme dhe shamangia e oksidimit siguron një jetë të gjatë transmetimi. Furnizimi me energji elektrike përmes USB bus (fuqia e bus) - nuk kërkohet energji shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8595247903174
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
ADS-1PS
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
COM (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës me vida AXAGON USB2.0 - serial RS-232 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE