Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Accent lighting, microUSB, 1 metër, ngjyrë të kuqe me shkëlqim

Kodi i produktit:
188976
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595645500173
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Accent Lighting vjen me gjatësi 1 metër, me konektor A dhe micro B dhe mund të përdoret për transferimin e të dhënave si dhe mbushjen e pajisjeve tuaja (telefonave, tabletave etj). Konektori USB 2.0 ofron transferim të të dhënave deri në 480 Mbit / s. Mbështet teknologjinë "Fast Charge". Kablloja ka drita LED përbrenda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595645500173
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
8595645500173
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Ndriçim LED
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Accent
Ueb-i i prodhuesit:
Accent-mobile.cz
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE