Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo ADAPTEC ACK-I-mSASx4-SAS4x1-FO

Kodi i produktit:
103479
Dizajnuar për:
Kontrollor
EAN:
7608841531788
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adaptec është i angazhuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të kontrolluesve të kualitetit të lartë si dhe është e angazhuar për lidhje me kualitet, që zgjidhet duke përdorur lloje të ndryshme të kabllove. Lidhja e kualitetit të lartë na siguron transferimin e të dhënave dhe funksionimin e rregullt të instalimit të serverëve kompleks. Në këtë rast, kabllo, është e dizajnuar për tu lidhur me adapterët SAS/ SATA adapterët SATA apo SAS / SATA. Gjatësia e kabllos është 1 metër dhe është e dizajnuar për përdorim të brendshëm .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kontrollor
EAN:
7608841531788
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
2232000-R
Lidhësit:
5
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Mini SAS
Për lidhës:
SAS
Prodhuesi:
ADAPTEC
Ueb-i i prodhuesit:
Adaptec.com

Bashkangjitja Kabllo ADAPTEC ACK-I-mSASx4-SAS4x1-FO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE