Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo ADATA për iPhone/iPad/iPod - 1m, rozë

Kodi i produktit:
183522
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366963498
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo nga kompania ADATA përdoret për sinkronizimin e dokumenteve dhe karikimin e telefonit tuaj. Në njërën anë ka lidhës USB A i cili mund të lidhet me laptop apo kompjuter. Kjo kabllo ka licensën MFI ( made For iPhone, iPad, iPod) i cili siguron patueshmeri me pajisjet Apple. Ka qëndrueshmëri të lartë, gjatëso prej 1 m dhe ka ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366963498
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AMFIPL-100CM-CPK
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo ADATA për iPhone/iPad/iPod - 1m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE