Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Anker PowerLine + Lightning për iPhone, 1.8m, e bardhë

Kodi i produktit:
272944
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8480610502644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Anker sjell në treg kabllon e saj të energjisë të emërtuar PowerLine. E dizajnuar për pajisjet Apple me lidhës Lightning. Është e çertifikuar me MFi (Made for iPad / iPhone / iPod ...), e cila siguron pajtueshmëri të plotë me pajisjet Apple. Kabllo garanton deri në gjashtë herë jetëgjatësinë e kabllove konvencionale për shkak të rritjes së tolerancës së lakimit. Mbështet karikimin e shpejtë për pajisjet me këtë karakteristikë. Gjatësia e saj është 1.8 metra. E përfshirë është një çantë praktike për mbartje të lehtë dhe të përshtatshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8480610502644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8
Kodi:
A8122H21
Lansuar më:
23. 10. 2019
Lidhësit:
Lightning
Lloji i kabllos:
Për mbushje dhe transferim të të dhënave
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com

Bashkangjitja Kabllo Anker PowerLine + Lightning për iPhone edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE