Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AQ KVC015 për HDMI dhe mikro HDMI

Kodi i produktit:
191251
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, tablet, TV
EAN:
85951227551021
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të blini kabllo, por nuk jeni të sigurt cilën ta zgjidhni? AQ sigurohet që të sjellë kualitet në kabllot e të gjitha llojeve që i prodhon. Ky rast vlen edhe me kabllon lidhëse për HDMI dhe mikro HDMI. Kabllo është e përshtatshme për lidhjen e pajisjeve dhe kamerave digjitale që e kanë këtë port, për lidhjen e TV-së etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, tablet, TV
EAN:
85951227551021
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkvc015
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
3D, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
Micro HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
AQ
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo AQ KVC015 për HDMI dhe mikro HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE