Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AQ KVJ015 AV / 3 RCA 1.5 m

Kodi i produktit:
191258
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755218
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kompania AQ e cila operon në tregun e pajisjeve elektronike më shumë se 20 vite sjell për ju kabllon lidhëse 3.4 mm AV jack / 3x RCA. Kjo kabllo mund të shfrytëzohet për lidhjen e video kamerave me televizor dhe iu mundëson të shikoni video në një ekran më të madh. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.5 m.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755218
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkvj015
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo AQ KVJ015 AV / 3 RCA 1.5 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE