Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AXAGON Bumm-AM02QW, 20 cm, e bardhë

Kodi i produktit:
200954
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903396
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Axagon Bumm-AM02QW është dizajnuar për sinkronizimin e të dhënave në telefonin apo tabletin tuaj, apo karikimin e këtyre pajisjeve. Ajo përbëhet nga përçues bakri pa oksigjen, mbështjellje të trefishtë dhe lidhës të veshur në ari. Kablloja shërben për lidhjen e portit micro USB male me një port USB të tipit A male. Kablloja është e përputhshme me USB 2.0 / USB 1.1 dhe ka shpejtësi transferimi prej 480 MB/s. Gjatësia e saj është 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903396
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM02QW
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo AXAGON Bumm-AM02QW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE