Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Axagon HDMI në Mini DisplayPort, Full HD

Kodi i produktit:
202596
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8595247903549
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Axagon RVD-HI përdoret për të lidhur një monitor, TV apo projektor me port HDMI me një kompjuter me port mini DisplayPort. Ky përshtatës është shumë i vogël dhe instalohet shumë lehtë, pa pasur nevojë për instalim të ndonjë setupi. Ai siguron transmetim cilësor të imazhit me një rezolucion prej 1920 x 1200 pix. Ky përshtatës është mënyra e vetme për të bërë transmetim përmes HDMI në mini DisplayPort.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8595247903549
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
RVDM-HI
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
ARC, WUXGA, WUXGA
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
DisplayPort 1.1, HDMI 1.4b

Bashkangjitja Kabllo Axagon HDMI në Mini DisplayPort edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE