Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin BOOST CHARGE DURATEK USB-C me lidhës Lightning, 1.2m, e zezë

Kodi i produktit:
262499
Besueshmëria:
90 %
Dizajnuar për:
Apple iPhone, celular
EAN:
0745883775484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e të dhënave me lidhës USB-C dhe Lightning. Për shembull, përdorni një kabllo për të lidhur një iPhone ose iPad me një port USB në kompjuterin tuaj për sinkronizim dhe karikim të shpejtë, ose për një përshtatës USB të energjisë vetëm për të karikuar. Përveç karikimit të shpejtë dhe transferimit të të dhënave për këtë kabllo, ju do të vlerësoni gjithashtu dizajnin e tij modern ose rripin praktik, i cili ndihmon kabllon të "organizohet" kur e mbartni. Gjatësia e kabllos është 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
90 %
Dizajnuar për:
Apple iPhone, celular
EAN:
0745883775484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.2
Kodi:
F8J243bt04-BLK
Lansuar:
11. 6. 2019
Lidhësit:
Lightning, USB-C
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo Belkin BOOST CHARGE DURATEK USB-C me lidhës Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE