Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin HDMI - USB-C ,15 cm, i zi

Kodi i produktit:
217228
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
7458837114682
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin ka prodhuar një lloj të ngjashëm të aksesorëve për shumë vite për ta bërë më të lehtë punën me këto pajisje. Kabllo Belkin është bërë nga materiali me cilësi të lartë, që garanton transmetim efikas, të besueshëm dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Është HDMI (A femëror) dhe në të njejtën kohë USB adapter (C mashkullor) si dhe mbshtetë fotot dhe videot me kualitet të lartë 4Kdhe frekuencë 60Hz. Ky aksesor është 15 cm i gjatë dhe përdoret për lidhjen e pajisjeve të ndryshme si kompjuterë, monitorë, tabletë etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
7458837114682
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
F2CU038btBLK
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo Belkin HDMI - USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE