Kabllo Belkin Premium Lightning, 1.2 m

Kodi i produktit:
173464
Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
7458836821192
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin është themeluar në vitin 1983 dhe është një ndër kompanitë liderë në botën e teknologjisë. Produktet të cilat i ofron kompania janë produkte për rrjetet e internetit, aksesorë për iPod dhe laptop, shpërndarës, mausa apo tastiera. Kabllo ju jep mundësin për karikim të pajisjes tuaj gjatë kohës kur jeni të lidhur me kompjuter dhe në të njëjtën kohë iu mundëson transferimin e të dhënave si dokumente, foto, video apo gjëra tjera në pajisjen tuaj. Mbështetë pajisjet nga kompania Apple si iPhone, iPod dhe iPad. Kabllo ka gjatësi prej 1.2 m dhe ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
7458836821192
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J144bt04-WHT
Lansuar:
16 Qershor 2015
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Premium Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE