Kabllo Club3D Micro HDMI në HDMI 2.0, mbështet 4K HD / 60Hz, 1m

Kodi i produktit:
219189
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470678
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo me lidhje mikro HDMI (Mashkull) dhe HDMI 2.0 (Mashkull)- Club3D CAC. Mbështet rezolucionin e plotë deri në 4K HD 3840 x 2160p në 60 Hz, mbështet rezolutën 3D video deri në 1920x1080 Full HD në 120Hz, 18 Gbit / s. Gjatësia e kabllos është 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470678
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CAC-1351
Lansuar:
27. 7. 2017
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
4K
Nga konektori:
Micro HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo Club3D Micro HDMI në HDMI 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE