Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Club3D Mini HDMI dhe HDMI 2.0, kualitet 4K / 60Hz, 1m

Kodi i produktit:
219188
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470661
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Club3D me konektorët mini HDMI dhe HDMI 2.0 ( të dyja meshkuj) sjell rezolucion me kualitet 4K UHD dhe 3840 x 2160 piksela nën frekuencën 60Hz, 3D rezolucion FULL HD me 1920 x 1080 piksela dhe shpejtësi 18 Gbit / s. Kablloja ka gjatësi 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8719214470661
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CAC-1350
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
Mini HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo Club3D Mini HDMI dhe HDMI 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE