Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Club3D USB 3.1 TYPE C në USB 3.1 TYPE C, Power delivery, 0.8m

Kodi i produktit:
219202
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719214470500
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo Club3D CAC-1522 USB 3.1 Type C (Male) në USB 3.1 Type C (Male) ju lejon të lidhni laptopin, tabletin ose celularin me lidhësin më të fundit të USB Type-C me periferikët, aksesorët dhe karikuesit USB Type C. Lidhësi USB Lloji C i ngjan një kabllo microUSB i cili është horizontalisht simetrik, kështu që ndryshe nga lidhësit e mëparshëm USB, mund të lidhet me pajisjen pa u menduar nëse rrotullohet siç duhet. Mbështetë deri në 4K UHD 3840x2160p, 60Hz video dhe video 3D 1920x1080p, 120Hz, USB 3.1 SuperSpeed ??+ transferimi i të dhënave deri në 10 Gbps. Gjatësia e kabllos 0.8 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719214470500
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,8
Kodi i prodhuesit:
CAC-1522
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, karikim i shpejtë 5A
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
USB 3.1 (deri në 10Gbps)

Bashkangjitja Kabllo Club3D USB 3.1 TYPE C në USB 3.1 TYPE C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE